novinky

ROBE Robin LEDBeam 150™ Novinkou v naší technice je výkonné svítidlo ROBE Robin LEDBeam 150™... Špičková technika OUTLINE Zvukovou techniku jsme rozšířili o Line array systém MANTAS 28, doplněný výkonnými SUB DBS 18-2 od značky OUTLINE... ROBE ROBIN Pointe Osvětlovací techniku jsme doplnili o ROBE ROBIN Pointe. Otočná hlava s velmi silným a jasným paprskem, pro který... Bezdrátové řízení světel LumenRadio Efektové osvětlení nyní řídíme i bezdrátově prostřednictvím CRMX technologie... ROBE ROBIN CycFX 8™ Technické vybavení jsme rozšířili o novinku ROBE ROBIN CycFX 8™ ROBE ROBIN CycFX 8 je jeden metr... MDG Atmosphere APS Haze MDG Atmosphere APS Haze nově v našem technickém vybavení MDG Atmosphere APS Haze je nový, vysoce... DigitalSpot Novinkou v našem sortimentu je DigitalSpot 7000 DT DigitalSpot 7000 DT od Robe je druhá...

kontakty

Csound
tel: +420 603 438 447
napište nám
nejen zvuk a světla.....

Právě jsme realizovali:

2016-01
Firemní akce Průmyslový palác Praha

Stavba ground supportu.

2015-09
Firemní akce Kutná Hora

Stavba ground supportu 22x15m.

2015-09
Litoměřické svátky hudby

Dvoudenní festival vážné hudby v litoměřickém kostele Nanebevzetí Panny Marie.

2015-07
Bolevecké plážohraní

Podium, ozvučení, osvětlení

2015-04
15 let LEGO v ČR

Byli jsme součástí realizačního teamu a dodávali ground support na akci 15 let Lego v ČR.

2015-04
MBPFW

Byli jsme součástí realizačního teamu na akci Mercedes-Benz Prague Fashion Weekend 2015.


Zobrazit další akce >>

MDG Atmosphere APS Haze
nově v našem technickém vybavení


MDG Atmosphere APS Haze je nový, vysoce výkonný stroj na výrobu mlhy. Nepřetržitá doba jeho provozu může dosáhnout až 45 hodin. Vytváří dlouhotrvající hustý mlhový opar, který je ideální pro vynikající světelné efekty. Systém používá jako pohonnou hmotu CO2, která vytváří ty nejmenší možné částice, tedy částice o průměru pouze 0,5 – 0,7 mikronů. Tyto menší velikosti částic snižují množství spotřebované tekutiny a vytvářejí tak tu nejjemnější mlhu, která je v současné době na trhu k dispozici. Tento vyrobený mlhový opar je bezpečný, netoxický a zcela bez zápachu.

MDG Atmosphere APS Haze se vyznačuje supertichým provozem, to znamená, že nikdo z účinkujících či v publiku nezaznamená, že mlhostroj funguje. Musí být umístěn v místnosti na nejnižší úrovni.

MDG je nejspolehlivější, trvanlivá, velmi hustá mlha a je ideální například pro použití laseru.

MDG Atmosphere APS Haze