novinky

ROBE Robin LEDBeam 150™ Novinkou v naší technice je výkonné svítidlo ROBE Robin LEDBeam 150™... Špičková technika OUTLINE Zvukovou techniku jsme rozšířili o Line array systém MANTAS 28, doplněný výkonnými SUB DBS 18-2 od značky OUTLINE... ROBE ROBIN Pointe Osvětlovací techniku jsme doplnili o ROBE ROBIN Pointe. Otočná hlava s velmi silným a jasným paprskem, pro který... Bezdrátové řízení světel LumenRadio Efektové osvětlení nyní řídíme i bezdrátově prostřednictvím CRMX technologie... ROBE ROBIN CycFX 8™ Technické vybavení jsme rozšířili o novinku ROBE ROBIN CycFX 8™ ROBE ROBIN CycFX 8 je jeden metr... MDG Atmosphere APS Haze MDG Atmosphere APS Haze nově v našem technickém vybavení MDG Atmosphere APS Haze je nový, vysoce... DigitalSpot Novinkou v našem sortimentu je DigitalSpot 7000 DT DigitalSpot 7000 DT od Robe je druhá...

kontakty

Csound
tel: +420 603 438 447
napište nám
nejen zvuk a světla.....

Právě jsme realizovali:

2016-01
Firemní akce Průmyslový palác Praha

Stavba ground supportu.

2015-09
Firemní akce Kutná Hora

Stavba ground supportu 22x15m.

2015-09
Litoměřické svátky hudby

Dvoudenní festival vážné hudby v litoměřickém kostele Nanebevzetí Panny Marie.

2015-07
Bolevecké plážohraní

Podium, ozvučení, osvětlení

2015-04
15 let LEGO v ČR

Byli jsme součástí realizačního teamu a dodávali ground support na akci 15 let Lego v ČR.

2015-04
MBPFW

Byli jsme součástí realizačního teamu na akci Mercedes-Benz Prague Fashion Weekend 2015.


Zobrazit další akce >>

videotechnika

Nabízíme výrobu audiovizuálních propagačních a informačních materiálů, televizních a rozhlasových spotů a reportáží, videozáznamy kulturních, společenských, sportovních i soukromých akcí dle přání a požadavků a to včetně střihových úprav i do několika hodin po akci. Dále nabízíme produkci, letecké záběry a stabilizaci leteckých záběrů, služby zvukového studia, přepis videa a titulkování, triky a efekty, duplikaci CD a DVD.

Pro Vaše akce můžeme nabídnout kvalitní projektory i projekční plátna pro přední a nebo zadní projekci, dále plazmové obrazovky i velkoplošné LED stěny.

Novinkou v našem sortimentu je Gigital spot od Robe.

Videotechnika Videotechnika Videotechnika Videotechnika
Videotechnika Videotechnika Videotechnika Videotechnika
Videotechnika